Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi

  • Home
  • Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi

Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi

Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezinin kurucuları, Akdeniz’in iyiliği, bereketi, medeniyeti, güzelliği, ve berraklığından ilham alarak merkezin adını Akdeniz olarak belirlemişlerdir. Fischer Halikarnas’ın çok güzel bir şekilde söylediği gibi “Evet! İnsanlar. Çözülemeyecek hiçbir anlaşmazlık yoktur, yeter ki taraflar istesin.”

Bu sözlerden ilham alarak, AKDENİZ UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ kişi veya kurumların, hukuki uyuşmazlıklarına en uygun çözüm yöntemini tercih etmesiyle başlayan yolculuğuna ve hangi yöntem tercih edilmiş olursa olsun, bizzat sürecin yönetilmesinde aktif rol oynayan ve bununla ilgili kişi veya kurumlara danışmanlık hizmeti de veren ya da süreçte temsil hizmeti sağlayan tarafsız, bağımsız ve yetkin bir kurumdur.

Yalnızca Türkiye’de değil, Global Mediators Network’den alınan eğitim sonucu uluslararası arabulucu olan ve uluslararası akreditasyona sahip, İngilizce ve Almanca dillerinde hizmet verebilen arabulucularımız, uluslararası hukuki ihtilaflarda da tarafları en uygun çözüme ulaştırırken süreci uzun yıllara dayanan tecrübeler ve eğitimler sayesinde yönetebilmektedirler.

Daha fazlası için: www.akdenizadrc.com sitesini ziyaret ediniz veya doğrudan tarafımıza ulaşınız.