Alternatif Uyuşmazlık Çözümü

• Arabuluculuk çatışan tarafların müzakerelerde bulunarak gönüllü ve karşılıklı olarak kabul edilebilir bir çözüme ulaşmaları için bir araya getiren, birbirlerini anlamalarını sağlamak için taraflar arasındaki iletişimi kolaylaştıran, tarafsız ve objektif bir üçüncü kişinin katılımıyla yürütülen bir usuldür.

• Can & Partner avukatları arabuluculuk alanında oldukça tecrübeli olup, müvekkilleri arabuluculuk müzakerelerinde temsil ederek, onlar için en doğru ve avantajlı anlaşmayı elde etmeye başarmaktadırlar. Taraf vekilliğin yanı sıra, Can & Partner avukatları aynı zamanda arabulucu olup, Akdeniz Uyuşmazlık Çözüm Merkezi’nin de kurucu ortaklarındandır.

• Arabuluculuk hizmeti veren Can & Partner avukatları İş Hukuku alanındaki uzmanlığı ile uyuşmazlıkları deneyimleri ve alınan eğitimler sayesinde profesyonel olarak çözdüğü gibi, arabulucu adaylara da temel arabuluculuk eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

• Uluslararası akreditasyona sahip avukat arabulucularımız, Almanca ve İngilizce dil bilgisi ile tercümana gerek kalmadan uluslararası boyuta sahip uyuşmazlığınızı rahatlıkla çözüme kavuşturmaya yardımcı olabilmektedirler.