izmir arabulucu, izmirde arabulucu, arabulucu izmir, izmirde avukat, izmirde hukuk bürosu, can hukuk bürosu, izmirde tecrübeli avukat, izmirde avukat ücretleri

Nevin Can

Avukat – Arabulucu

Email: nevincan@can-partner.com

İzmir Barosu, Sicil No. 3770
Arabuluculuk Daire Başkanlığı, Sicil No. 1679

Avukat ve Arabulucu Nevin Can, ilk öğrenimini Berlin-Gesundbrunnen Grundschule’de, orta ve lise eğitimini Berlin-Lessing Gymnasium’da almış ve 1989 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1990 yılında İzmir Barosu’na kabul edilen ve o tarihten beri serbest avukatlık mesleğini icra eden Nevin Can, 2014 yılından itibaren Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Dairesi’ne kayıtlı olarak arabuluculuk yapmakta ve Almanca, İngilizce ve İtalyanca dillerini iyi derecede kullanmaktadır.

Kendisi aynı zamanda İzmir Federal Almanya Başkonsolosluğu’nda kayıtlı avukat ve arabulucudur. İzmir’de 1993 yılından itibaren Can Hukuk Bürosu’nda, ulusal ve uluslararası hukuk büroları ile işbirliği yapan ve ağırlıklı olarak Almanca konuşulan ülkeler başta olmak üzere Avrupa ülkelerindeki yabancı hukuk ve arabuluculuk merkezleri ile profesyonel işbirliği yapmaktadır. Mediators Beyond Borders International üyesi olarak Endonezya’da taban diplomasisi eğitimi almış, Global Mediators Network’den aldığı eğitim sonucu ise uluslararası arabulucu olmuştur. Yine GMN’ den aldığı süpervizyon eğitimi ile eğitici eğitmeni olmuştur. Girne Amerikan ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi ve Dış İşleri Bakanlığı’nın ortak projesi olan Grassroot Dyplomacy ( taban diplomasisi ) eğitimini almıştır.

Yabancı Diller: Almanca, İngilizce, İtalyanca

Sertifikalar

  • İSTAC tahkim Hakemlik Eğitimi
  • İstanbul Ticaret Üniversitesi İnşaat Hukuku Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi
  • Ankara Üniversitesi Fikri ve Sinai Haklar Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi
  • İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Hukuku Arabuculuk Uzmanlık Eğitimi
  • Bakırçay Üniversitesi Sağlık Hukuku Arabuculuk Özel Uzmanlık Eğitimi

Üyelikler

İletişim Formu

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

izmirde arabulucu

izmirde arabulucu ücretleri

izmirde arabulucu uygun fiyat

izmir arabulucu

izmirde avukat

izmirde arabulucu fiyatları

can hukuk bürosu

izmirde tecrübeli avukat