Online Arabuluculuk

arabuluculuk, online arabuluculuk, izmir arabuluculuk ofisi, izmirde arabulucu, izmir arabulucu, izmirde avukat, izmirde hukuk bürosu, izmir avukatları

Online (çevrimiçi ) arabuluculuğun yüz yüze arabuluculuktan farkı fizikselliği ortadan kaldırmasıdır. Bazen yükselen duygular, güvensizlik ve hatta korku yüz yüze durumlarda strese ve endişeye yol açabilir. Çevrimiçi arabuluculuk fiziksel olarak ayrı olan tarafların duygu durumlarının ve gergin ortamın yönetilmesini kolaylaştırır.

Online (Çevrimiçi) Arabuluculuk dünya çapında yaygın bir uygulamadır. Standart bir yüz yüze arabuluculuk biçimine sahiptir, farkı arabulucu ile taraflar arasındaki iletişim teknoloji tarafından desteklenir.

Konum (mekan ) bağımsızlığı
Online (çevrimiçi ) arabuluculuk sayesinde taraflar ne zaman ve nerede oturuma katılmak istediklerine karar verebilirler. Tarafların ve arabulucunun birbirine çok uzak lokasyonlarda bulunma sorunu online arabuluculukla rahatlıkla aşılmaktadır.

Zamandan ve paradan tasarruf edin
Online arabuluculuk yoluyla seyahat ve konaklama masraflarından ve zamanından tasarruf edebilirsiniz.

Tarafların birbirlerini kişisel olarak görmek istemedikleri durumlarda, sanal iletişim mesafe ve güvenlik yaratır.

Geleneksel sosyalleşme, iş yapma ve ifade etme kavramları, sadece bir tıklamayla bilgiye anında erişim ile karakterize edilen Dijital Çağda gelişmektedir. İnternet hayatımızın günlük yönlerini değiştirdikçe, internetin arabuluculuk dünyasına girmesi de kaçınılmazdı. Online arabuluculukta tarafların günlük yaşamdan çekilmeleri gerekmediği gibi , oturuma katılmak için fiziksel konumlarını da değiştirmeleri gerekmez, bundukları ortamda ( ev veya işyerlerinde ) arabuluculuk oturumuna katılarak uyuşmazlıklarının çözülmesini sağlayabilirler.

Arabuluculuk oturumlarına rahatlıkla ev konforunda klavyeye dokunarak katılabilirsiniz.

Online Başvuru Formu

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]